Publications Office of the EU
Denemarken-Frederiksberg: Diensten op het gebied van banken en investeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denemarken-Frederiksberg: Diensten op het gebied van banken en investeringen

  • Gepubliceerd
    24/08/2017
  • Uiterste termijn
    25/09/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    25/09/2017
  • Gunning
    01/05/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ministry of Taxation
Plaats van uitvoering
NUTS code: DK011 Byen København
Locatie van de koper
NUTS code: DK011 Byen København
Sector (CPV)
66100000 Diensten op het gebied van banken en investeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,900,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2017-2466
Beschrijving

Lønmodtagernes Dyrtidsfond (“LD”) conducted an open procedure regarding Fund Management Services and Depository Services as announced in Contract Notice 2017/S 161-332360. Unfortunately, LD had to cancel this tender procedure, cf. Contract Notice 2017/S 193-396530, as all received tenders were considered non-compliant and “irregular. LD continued the procedure as a negotiated procedure cf. Section 61, 1) nº 2 of the Public Procurement Act and the negotiations have been conducted based on the same tender material. Thus, the object of the tender was to contract with a Fund Manager and a Depositary Bank (Global Custodian) regarding the fund management services and depositary services, respectively, of KLD’s assets. Nykredit Porteføljeadministration A/S and J.P. Morgan Europe, Copenhagen Branch, filial af J.P. Morgan Europe Limited, Storbritannien, has been awarded the contracts, and the contracts have been signed after the expiry of a 10 day standstill period.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Nationaal registratienummer: 61552812
Postadres: Dirch Passers Allé 27, 2. sal
Stad: Frederiksberg
NUTS-code: DK011
Postcode: 2000
Land: DNK
Contactpersoon: Michael Steen
Hoofdadres: http://www.ld.dk
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/09/2017 13:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.