Publications Office of the EU
Duitsland-Eichenau: Beglazing - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Eichenau: Beglazing

  • Gepubliceerd
    08/03/2018
  • Uiterste termijn
    10/04/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    10/04/2018
  • Gunning
    11/06/2018
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
AmperVerband (AV)
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE21C Fürstenfeldbruck
Locatie van de koper
NUTS code: DE21C Fürstenfeldbruck
Sector (CPV)
45441000 Beglazing
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
446,103.45 EUR
Referentienummer inschrijving
BZ 20/2018
Beschrijving

Glasfassade SG (Structural Glazing) mit elektrisch dimmbarer Sonnenschuztverglasung, AV-131

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: AmperVerband (AV)
Postadres: Bahnhofstr. 7
Stad: Eichenau
NUTS-code: DE21C
Postcode: 82223
Land: DEU
Hoofdadres: www.amperverband.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/04/2018 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
446,103.45 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Regensburger Metallbau GmbH & Co. Alu Bauelemente
Postadres: Liebigstraße 6
Stad: Regensburg
Postcode: 93055
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.