Publications Office of the EU
Openbare procedure overeenkomstig artikel 71 van wetsbesluit nr. 36/2023 voor de gunning van de levering, onderverdeeld in vijf percelen van verschillende diensten (Presepsina, meerdere bodems, kant-en-klare bodems, Streptococcus en antimicrobiële gevoeligheid). - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Openbare procedure overeenkomstig artikel 71 van wetsbesluit nr. 36/2023 voor de gunning van de levering, onderverdeeld in vijf percelen van verschillende diensten (Presepsina, meerdere bodems, kant-en-klare bodems, Streptococcus en antimicrobiële gevoeligheid).

  • Gunning
    02/03/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Azienda Ospedaliera Universitaria di Cagliari
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITG2F Cagliari
Sector (CPV)
33696000 Reagentia en contraststoffen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
651,550.40 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
Delibera n. 109 del 16.02.2026
Beschrijving

Openbare procedure overeenkomstig artikel 71 van wetsbesluit nr. 36/2023 voor de gunning van de levering, onderverdeeld in vijf percelen van verschillende diensten (Presepsina, meerdere bodems, kant-en-klare bodems, Streptococcus en antimicrobiële gevoeligheid).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.