Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Omagh: Bouwen van basisschool - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verenigd Koninkrijk-Omagh: Bouwen van basisschool

  • Gepubliceerd
    16/09/2015
  • Uiterste termijn
    23/10/2015
  • Gunning
    19/12/2016
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
The Board of Governors Omagh Integrated Primary School
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKN0G Fermanagh and Omagh
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45214210 Bouwen van basisschool
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,000,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,449,450.12 EUR
Referentienummer inschrijving
47070808
Beschrijving

The Project is for the provision of a new 14 class base primary school and a single nursery school on a new site at Crevenagh Road, Omagh, Northern Ireland.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,000,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
5,449,450.12 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Woodvale Construction Company Ltd
Postadres: 59 Crevenagh Road, Omagh, Co. Tyrone
Stad: Omagh
Postcode: BT79 0EX
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.