Publications Office of the EU
FOURNITURE DE PRESTATIONS DE RESTAURATION ET DE SERVICE POUR LES BESOINS DE LA VILLE DE SARTROUVILLE - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE DE PRESTATIONS DE RESTAURATION ET DE SERVICE POUR LES BESOINS DE LA VILLE DE SARTROUVILLE

  • Gepubliceerd
    28/07/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
  • Uiterste termijn
    28/09/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    28/09/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Ville de Sartrouville
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FR103 Yvelines
Sector (CPV)
55520000 Cateringdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
35,500.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
TRAITEURS
Beschrijving

Le présent accord-cadre à bons de commande est pluri-attributaires. Il a pour objet la fourniture de prestations de traiteur, incluant la préparation, la livraison et, le cas échéant, le service des repas pour divers événements organisés par la Ville de Sartrouville. L'exécution et la livraison des prestations s'effectueront dans les équipements de la Ville de Sartrouville. La description technique figure dans le cahier des clauses techniques particulières commun aux 4 lots. Il ne s'agit pas d'un marché à tranche

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1832157
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1832157
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/09/2026 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.