Publications Office of the EU
FRAMEWORK PROVISIONAL OVEREENKOMST POKE COTTEE ZONDER vernieuwde OS - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

FRAMEWORK PROVISIONAL OVEREENKOMST POKE COTTEE ZONDER vernieuwde OS

  • Gunning
    19/01/2024
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
15131400 Varkensproducten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
4266472_2023_PAAPD1416400
Beschrijving

Perceel 1. KATOEN KATOEN POKEN ZONDER GEREFRIGEREERD OS: min. 100 kg - max. 50.000 kg; Opmerkingen: Elke ondernemer heeft het recht om uiterlijk 17 dagen vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen, overeenkomstig artikel 160, leden 1 en 2, van wet 98/2016, te verzoeken om verduidelijkingen of aanvullende informatie, ondertekend met een uitgebreide elektronische handtekening, uitsluitend via SEAP. Voor zover verzoeken om verduidelijking of aanvullende informatie binnen de hierboven vermelde termijn zijn verzonden, worden de antwoorden overeenkomstig artikel 161, leden 1 en 2, van wet 98/2016 binnen tien dagen vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen in SEAP bekendgemaakt en zal de aanbestedende dienst geen gevolg geven aan verzoeken die via andere communicatiemiddelen of binnen een andere dan de vastgestelde termijn zijn ingediend.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

15131400 - Varkensproducten

15113000 - Varkensvlees

15110000 - Vlees

Gunningsmethode
FACTORUL III - pentru realizarea unei etape de producție în regiunea de dezvoltare unde își are sediul autoritatea contractantă.
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: MATRA S.R.L.
Postadres:
Stad: Scornicesti
Postcode: 235600
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.