Publications Office of the EU
Duitsland-Leipzig: Verhuizingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Leipzig: Verhuizingsdiensten

  • Gepubliceerd
    06/04/2022
  • Uiterste termijn
    02/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    03/05/2022
  • Gunning
    22/07/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Leipzig, Hauptamt
Plaats van uitvoering
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
98392000 Verhuizingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
811,195.97 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
0.02 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
L-10.61-2022-00134
Beschrijving

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.evergabe.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/05/2022 00:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.