Publications Office of the EU
D-Heidelberg: Verwijderen van asbest - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

D-Heidelberg: Verwijderen van asbest

  • Gunning
    26/07/2012
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45262660 Verwijderen van asbest
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
318,468.03 EUR
Referentienummer inschrijving
12-02278
Beschrijving

Schadstoffsanierung.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

45262660 - Verwijderen van asbest

90700000 - Milieuzorgdiensten

45400000 - Afwerking van gebouwen

90000000 - Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

45453000 - Revisie- en opknapwerkzaamheden

90740000 - Diensten in verband met opsporing, toezicht en verwijdering van vervuilende stoffen

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
318,468.03 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Proklima GmbH
Postadres: Rathsbergstr. 70
Stad: Nürnberg
Postcode: 90411
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.