Publications Office of the EU
D-Erfurt: Gebouwen voor rechts- of ordehandhaving - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

D-Erfurt: Gebouwen voor rechts- of ordehandhaving

  • Gepubliceerd
    05/01/2012
  • Uiterste termijn
    16/02/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    16/02/2012
  • Gunning
    10/04/2012
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Freistaat Thüringen Landesamt für Bau und Verkehr
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45216110 Gebouwen voor rechts- of ordehandhaving
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
832,297.44 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
825,546.23 EUR
Referentienummer inschrijving
2527-11-B-EO-21
Beschrijving

Heizanlagen und zentrale Wassererwärmungsanlagen nach DIN 18380 und Gas-, Wasser- und Entwässerungsanlagen nach DIN 18381.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/02/2012 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

45216110 - Gebouwen voor rechts- of ordehandhaving

45330000 - Loodgieterswerk

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
832,297.44 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
825,546.23 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Gerald Käppler GmbH
Postadres: Gothaer Straße 4
Stad: Gräfentonna
Postcode: 99958
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.