Publications Office of the EU
Tunnel de CHINON (37) – Travaux de confortement de la voute - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tunnel de CHINON (37) – Travaux de confortement de la voute

  • Gunning
    20/04/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
SNCF RESEAU
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sector (CPV)
45221242 Bouwen van spoorwegtunnel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,865,744.80 EUR
Referentienummer inschrijving
2024DOS0962170
Beschrijving

L’ouvrage concerné, le tunnel de Chinon a été construit en 1875 à partir de 4 puits intermédiaires dont 2 sont utilisés comme cheminées d'aération. Il est situé à proximité de Chinon (37) sur la ligne SNCF 525 000, Les Sables d’Olonne - Tours, de groupe UIC 8AV, à voie unique non électrifiée.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
3,865,744.80 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SOLETANCHE BACHY France, S.A.S.
Postadres:
Stad: aix en provence
Postcode: 13626
Land:
Officiële naam: COLAS RAIL SAS
Postadres:
Stad: porte de savoie
Postcode: 73800
Land:
Officiële naam: FERROTRACT SAS
Postadres:
Stad: SANT PIERRE DES CORPS
Postcode: 37700
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.