Publications Office of the EU
Duitsland-Mülheim an der Ruhr: Installeren van jaloezieën - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Mülheim an der Ruhr: Installeren van jaloezieën

  • Gepubliceerd
    20/12/2022
  • Uiterste termijn
    18/01/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    18/01/2023
  • Gunning
    10/03/2023
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Mülheim an der Ruhr
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45421143 Installeren van jaloezieën
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
22,850.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
16,085.10 EUR
Referentienummer inschrijving
MH-REFERAT_VI-2022-7366
Beschrijving

Die Ausschreibung umfasst alle notwendigen Leistungen der Verdunklungsanlage im Teilneubau/Anbau.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www1.muelheim-ruhr.de/node/301912
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/01/2023 09:00
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
22,850.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
16,085.10 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Masto Dekorationen GmbH & Co. KG
Postadres:
Stad: Essen
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.