Publications Office of the EU
Oostenrijk-Wenen: Installatie- en aanverwante werkzaamheden voor dakconstructies en -bedekking - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Oostenrijk-Wenen: Installatie- en aanverwante werkzaamheden voor dakconstructies en -bedekking

  • Gepubliceerd
    15/03/2021
  • Uiterste termijn
    13/04/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    13/04/2021
  • Gunning
    07/09/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Wien - Wiener Wohnen
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT130 Wien
Locatie van de koper
NUTS code: AT130 Wien
Sector (CPV)
45261000 Installatie- en aanverwante werkzaamheden voor dakconstructies en -bedekking
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
5,278,675.58 EUR
Referentienummer inschrijving
269694-2021
Beschrijving

Zimmererarbeiten

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Stadt Wien – Wiener Wohnen
Nationaal registratienummer: 9110006184442
Postadres: Rosa-Fischer-Gasse 2
Stad: Wien
NUTS-code: AT130
Postcode: 1030
Land: AUT
Contactpersoon: Dezernat Vergabewesen
Hoofdadres: www.wienerwohnen.at
Elektronisch via:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/99202
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/04/2021 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
5,278,675.58 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Graf-Holztechnik GmbH
Postadres: Franz-Graf-Straße 1
Stad: Horn
Postcode: 3580
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.