Publications Office of the EU
Duitsland-Keulen: Plaatsen van deuren en ramen en bijbehorende elementen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Keulen: Plaatsen van deuren en ramen en bijbehorende elementen

  • Gepubliceerd
    12/05/2021
  • Uiterste termijn
    09/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    09/06/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Bau- und Liegenschaftsbetrieb NRW Köln
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA27 Rhein-Erft-Kreis
Locatie van de koper
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45421100 Plaatsen van deuren en ramen en bijbehorende elementen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
025-21-00304
Beschrijving

Provisorische Fensterbänke Ehrenhof.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://evergabe.blb.nrw.de/Vergabe/notice/CXS7YYXY4G8
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/06/2021 11:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.