Publications Office of the EU
Portugal-Braga: Opleidingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Braga: Opleidingsdiensten

  • Gunning
    05/04/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Associação Juvenil «A Bogalha»
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT11 Norte
Locatie van de koper
NUTS code: PT11 Norte
Sector (CPV)
80500000 Opleidingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
94,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
94,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
CE 01/2021
Beschrijving

Prestação de serviços de formação modular.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
94,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
94,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: AEDL — Atividades Educativas, Lda.
Postadres: Praceta Dom Nuno Álvares Pereira, 20, 5 º FP
Stad: Matosinhos
Postcode: 4450-218
Land: PRT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.