Publications Office of the EU
Italië-Sacile: Catering voor scholen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Sacile: Catering voor scholen

  • Gepubliceerd
    06/05/2017
  • Uiterste termijn
    10/07/2017
  • Gunning
    17/10/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Coopération technique Belge
Plaats van uitvoering
NUTS code: BEZ Extra-Regio NUTS 1
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
608,408.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
BTCCTB-Bxl 1673-F02_0
Beschrijving

Servizio di ristorazione scolastica a ridotto impatto ambientale per le Scuole primarie e secondarie del Comune di Brugnera.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
608,408.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Euroristorazione Srl
Postadres:
Stad: Torri di Quartesolo (VI)
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.