Publications Office of the EU
Italië-Vercelli: Diensten voor rioolreiniging - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Italië-Vercelli: Diensten voor rioolreiniging

  • Gepubliceerd
    08/09/2017
  • Uiterste termijn
    16/10/2017
  • Gunning
    17/10/2017
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
S.I.I. SpA — Servizio Idrico Integrato del Biellese e del Vercellese
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITC12 Vercelli
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90470000 Diensten voor rioolreiniging
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,200,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
960,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Servizi di spurgo delle reti fognarie, di pozzi neri e smaltimento fanghi degli impianti di depurazione e di potabilizzazione.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

90470000 - Diensten voor rioolreiniging

90460000 - Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten

90510000 - Afvalverzameling en –verwerking

90513000 - Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis

90500000 - Diensten op het gebied van vuilnis en afval

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,200,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
960,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Marazzato Soluzioni Ambientali srl
Postadres: Regione Autoporto 6, Pollein (AO)
Stad: Aosta
Postcode: 11020
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.