Publications Office of the EU
Albertina _OvidNEJM_2026plus - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Albertina _OvidNEJM_2026plus

  • Gunning
    24/03/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Národní technická knihovna
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
64216200 Elektronische informatiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
187,526.00 USD
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Zorgen voor toegang tot elektronische informatiebronnen voor individuele met het beheer belaste entiteiten en door hen gedefinieerde gebruikers — New England Journal of Medicine overeenkomstig bijlage 2 bij deze oproep.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Kopers
Univerzita Palackého v Olomouci
Masarykova univerzita
Institut klinické a experimentální medicíny
Ústav hematologie a krevní transfuze Praha
Univerzita Karlova
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
S ohledem na skutečnost, že zakázka je zadávána v JŘBU a jednání probíhalo pouze s jedním účastníkem, zadavatel tak neprováděl hodnocení nabídek.
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
187,526.00 USD
Gunning van het contract
Officiële naam: Albertina icome Praha s.r.o.
Postadres:
Stad: Praha - Nové Město
Postcode: 11000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.