Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Swindon: Advies inzake onderzoek - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Verenigd Koninkrijk-Swindon: Advies inzake onderzoek

  • Gunning
    16/03/2016
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
73210000 Advies inzake onderzoek
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
133,625.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
133,625.00 GBP
Referentienummer inschrijving
UK SBS OJEU-CR150057BIS
Beschrijving

UK Shared Business Services Ltd as the Contracting Authority is putting in place a contract for The Department for Business, Innovation and Skills.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
133,625.00
Definitieve waarde van de opdracht
133,625.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: Elsevier BV
Postadres: Radarweg 29
Stad: Amsterdam
Postcode: 1043 NX
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.