Publications Office of the EU
Tsjechië-Plzeň: Diensten op het gebied van vuilnis en afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Plzeň: Diensten op het gebied van vuilnis en afval

  • Gepubliceerd
    20/08/2016
  • Uiterste termijn
    01/12/2016
  • Gunning
    30/01/2017
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Česká republika – Státní pozemkový úřad
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ03 Jihozápad
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
7,307,762.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
7,402,668.00 CZK
Referentienummer inschrijving
2VZ4278/2016-504202
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky je odstranění stávající skládky pryskyřice, která se nachází v průmyslové oblasti na okraji Města Bělá nad Radbuzou, na pozemku p.č. č. 1588/3 a 1659/12 dle KN. Z odebraného vzorku pryskyřice bylo chemickými analýzami zjištěno, že se jedná o asfalt (katalogové číslo odpadu 17 03 02) klasifikován jako odpad ostatní (O). Před započetím vlastních prací na odstranění asfaltu bude zhotovitelem provedena příprava pozemku, která spočívá zejména v odstranění všech náletových dřevin rostoucích na ploše asfaltu. Práce na odstranění asfaltu budou tedy spočívat v rozbití (na kusovitost, s níž bude možná manipulace) asfaltu, jeho vysbírání z povrchu terénu, naložení na dopravní prostředek a odvoz na dodavatelem zvolenou skládku.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
7,307,762.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
7,402,668.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: Ekoinvest Sokolov spol. s r.o.
Postadres: Kostelní Bříza 20
Stad: Březová
Postcode: 356 01
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.