Publications Office of the EU
Print als een service - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Print als een service

  • Gepubliceerd
    18/03/2026
  • Uiterste termijn
    23/04/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    24/04/2026
  • Gunning
    02/06/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: SE224 Skåne län
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, nodigt geïnteresseerde leveranciers uit om inschrijvingen in te dienen voor de aanbesteding van Print as a service.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/04/2026 01:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
5,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Perfect Print Sverige AB
Postadres:
Stad: Stockholm
Postcode: 18766
Land:
Officiële naam: Konica Minolta Business Solutions Sweden Aktiebolag
Postadres:
Stad: KISTA
Postcode: 16446
Land:
Officiële naam: Ricoh Sverige AB
Postadres:
Stad: SOLNA
Postcode: 17129
Land:
Officiële naam: Citedo AB
Postadres:
Stad: Johanneshov
Postcode: 12162
Land:
Officiële naam: Avoki Solutions AB
Postadres:
Stad: Solna
Postcode: 16973
Land:
Officiële naam: Technix IT AB
Postadres:
Stad: Nacka
Postcode: 13131
Land:
Officiële naam: Canon Svenska Aktiebolag
Postadres:
Stad: Stockholm
Postcode: 16988
Land:
Officiële naam: itm8 Sverige AB
Postadres:
Stad: Malmö
Postcode: 21532
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.