Publications Office of the EU
Duitsland-Falkensee: Bouwen van gebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Falkensee: Bouwen van gebouwen

  • Gepubliceerd
    17/06/2019
  • Uiterste termijn
    17/07/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    17/07/2019
  • Gunning
    24/09/2019
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Falkensee
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE408 Havelland
Locatie van de koper
NUTS code: DE408 Havelland
Sector (CPV)
45210000 Bouwen van gebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,161,903.14 EUR
Referentienummer inschrijving
SF2019/109
Beschrijving

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Stadt Falkensee
Postadres: Falkenhagener Straße 43/49
Stad: Falkensee
NUTS-code: DE408
Postcode: 14612
Land: DEU
Contactpersoon: Fachbereich Hochbau
Hoofdadres: https://www.falkensee.de
Elektronisch via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/07/2019 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,161,903.14 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Perleberger Hochbau GmbH
Postadres: Schwarzer Weg 5
Stad: Perleberg
Postcode: 19348
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.