Publications Office of the EU
Livsmedel kaffe och te - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Livsmedel kaffe och te

  • Gepubliceerd
    08/02/2024
  • Uiterste termijn
    20/02/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    21/02/2024
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sector (CPV)
03131100 Koffiebonen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
124,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
816/23
Beschrijving

Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/02/2024 00:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

03131100 - Koffiebonen

15842210 - Chocoladedrank

15860000 - Koffie, thee en aanverwante producten

15864000 - Bereidingen van thee of maté

15863000 - Thee

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
124,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Compass Group AB
Postadres:
Stad: SOLNA
Postcode: 17123
Land:
Officiële naam: Kahls Kaffe Aktiebolag
Postadres:
Stad: VÄSTRA FRÖLUNDA
Postcode: 42131
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.