Publications Office of the EU
Frankrijk-Le Cannet: Cateringdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Le Cannet: Cateringdiensten

  • Gepubliceerd
    02/02/2018
  • Uiterste termijn
    05/03/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    06/03/2018
  • Gunning
    11/06/2018
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Mairie du Cannet
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Locatie van de koper
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sector (CPV)
55520000 Cateringdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
960,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
240,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
MAPA 2018-001
Beschrijving

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Mairie du Cannet
Postadres: 20 bd Sadi Carnot
Stad: Le Cannet
NUTS-code: FRL03
Postcode: 06110
Land: FRA
Contactpersoon: Service des marchés
Hoofdadres: www.lecannet.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/03/2018 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.