Publications Office of the EU
Polen-Boguszów-Gorce: Bosbouwdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Boguszów-Gorce: Bosbouwdiensten

  • Gepubliceerd
    19/10/2020
  • Uiterste termijn
    19/11/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    19/11/2020
  • Gunning
    11/01/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Locatie van de koper
NUTS code: PL517 Wałbrzyski
Sector (CPV)
77200000 Bosbouwdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,954,679.32 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,555,435.50 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
10
Referentienummer inschrijving
SA.270.23.2020.ACH
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2020 r., poz. 6 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz podwozu drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Wałbrzych w roku 2021.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Skarb Państwa, PGL LP, Nadleśnictwo Wałbrzych z siedzibą w Boguszowie-Gorcach
Postadres: ul. Miła 2
Stad: Boguszów-Gorce
NUTS-code: PL517
Postcode: 58-372
Land: POL
Contactpersoon: Agnieszka Chlipała
Hoofdadres: http://www.walbrzych.wroclaw.lasy.gov.pl
Elektronisch via:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/11/2020 08:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.