Publications Office of the EU
Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

  • Gepubliceerd
    02/09/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
  • Uiterste termijn
    02/10/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    02/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
GRAD ŠIBENIK
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Sector (CPV)
34144210 Brandbluswagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
496,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
JN 2026-52
Beschrijving

Nabava dviju vatrogasnih cisterni u dvije grupe za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/10/2026 12:00
Kopers
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.