Publications Office of the EU
Zweden-Hässleholm: Openbaarvervoersdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Hässleholm: Openbaarvervoersdiensten

  • Gepubliceerd
    28/05/2020
  • Uiterste termijn
    16/06/2020
  • Gunning
    07/12/2020
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Region Skåne, Skånetrafiken
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE224 Skåne län
Locatie van de koper
NUTS code: SE224 Skåne län
Sector (CPV)
60112000 Openbaarvervoersdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
84,372,600.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
84,372,600.00 SEK
Referentienummer inschrijving
Dnr: 83/2020
Beschrijving

Upphandlingen "Dnr 83/2020 nya Österlen-avtalet" omfattar busslinjelagd trafik för både stad och region samt anropsstyrd trafik.
Nya Österlen-avtalet kommer ha två trafikstarter, en i december 2021 och en i december 2022.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afcrrebwfv&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
84,372,600.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
84,372,600.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Bergkvarabuss Aktiebolag
Postadres: Box 853
Stad: Kalmar
Postcode: 391 28
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.