Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Oldbury: Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Verenigd Koninkrijk-Oldbury: Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft

  • Gunning
    04/10/2013
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
120,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
480,000.00 GBP
Referentienummer inschrijving
ITT027
Beschrijving

The provision of a short term Early Supported Discharge Service to adults living within the Borough of Sandwell.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

85312000 - Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft

33140000 - Medische verbruiksartikelen

33000000 - Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging

33100000 - Medische apparatuur

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
120,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
480,000.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: Proline Care Ltd
Postadres: 4th Floor 21 Bennetts Hills
Stad: Birmingham
Postcode: B2 5QP
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.