Publications Office of the EU
Bulgarije-Sofia: Stedenbouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Sofia: Stedenbouw

  • Gunning
    19/04/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG411 София (столица)
Locatie van de koper
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector (CPV)
71410000 Stedenbouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,950.00 BGN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Изработване на проект за ПУП-ИПР за изграждане на корекция на река "Михайловска" и озеленяване за части от м. "кв. Михайлово", м. "Бански рид" и м. "Бански рид - балнеоложка зона", район "Банкя", Столична община

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
8,950.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: ГЕОГРАФСКА ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА - СОФИЯ ЕООД
Postadres: ул. Сердика №.5 ет.4 и 5
Stad: гр. София
Postcode: 1000
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.