Publications Office of the EU
E-Madrid: Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software

  • Gepubliceerd
    30/11/2011
  • Uiterste termijn
    12/01/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    09/02/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Instituto Nacional de Estadística INE
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES España
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,845,762.71 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
01001740063N
Beschrijving

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Registro General del INE
Postadres: Estebanez Calderon, 2
Stad: Madrid
Postcode: 28020
Land: ESP
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/02/2012 13:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
1,845,762.71 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.