Publications Office of the EU
Nederland-Barneveld: Inbraak- en brandalarminstallaties - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederland-Barneveld: Inbraak- en brandalarminstallaties

  • Gepubliceerd
    25/10/2021
  • Uiterste termijn
    20/12/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    20/12/2021
  • Gunning
    18/02/2022
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gemeente Barneveld
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL Nederland
Locatie van de koper
NUTS code: NL Nederland
Sector (CPV)
31625000 Inbraak- en brandalarminstallaties
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
130,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Bij 3 gebouwen van de gemeente Barneveld dienen brandmeldinstallaties met appendages te worden vervangen. Het vervangen van de huidige brandmeld- en ontruimingsinstallatie.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gemeente Barneveld
Nationaal registratienummer: 212057263
Postadres: Raadhuisplein 2
Stad: BARNEVELD
NUTS-code: NL
Postcode: 3771ER
Land: NLD
Contactpersoon: Lisa Mondeel
Hoofdadres: http://www.barneveld.nl
Elektronisch via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/641df9c4b6ce8004535f2239ed33c183
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/12/2021 10:01
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
130,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Leertouwer B.V.
Postadres: Albert Plesmanstraat 38
Stad: BARNEVELD
Postcode: 3772MN
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.