Publications Office of the EU
GGS Merkstein dakbedekking - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

GGS Merkstein dakbedekking

  • Gepubliceerd
    03/05/2024
  • Uiterste termijn
    12/06/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    12/06/2024
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Herzogenrath
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Sector (CPV)
45261210 Dakdekkerswerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
464,444.26 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2024.04.A60.005
Beschrijving

Dakbedekking

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/06/2024 10:00
Gunningsmethode
Niet beschikbaar
Geraamde waarde
464,444.26 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.