Publications Office of the EU
Tsjechië-Chlumec: Elektrische voertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Chlumec: Elektrische voertuigen

  • Gepubliceerd
    14/05/2020
  • Uiterste termijn
    17/06/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    17/06/2020
  • Gunning
    26/08/2020
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Sector (CPV)
34144900 Elektrische voertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,790,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,500,000.00 CZK
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
A734 a A738
Beschrijving

Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 2 ks víceúčelových užitkových elektromobilů (N1) včetně wallboxů a 2 ks osobních elektromobilů (M1), včetně wallboxů.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://zakazky.pku.cz/vz00000190
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/06/2020 09:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.