Publications Office of the EU
Slowakije-Banská Bystrica: Bosbouwdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Slowakije-Banská Bystrica: Bosbouwdiensten

  • Gepubliceerd
    27/09/2016
  • Uiterste termijn
    02/11/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    03/11/2016
  • Gunning
    05/12/2016
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Plaats van uitvoering
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Locatie van de koper
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Sector (CPV)
77200000 Bosbouwdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
755,098.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
755,088.96 EUR
Referentienummer inschrijving
03/15/2017
Beschrijving

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Nationaal registratienummer: 36038351
Postadres: Námestie SNP 8
Stad: Banská Bystrica
NUTS-code: SK032
Postcode: 975 66
Land: SVK
Contactpersoon: Ing. Ján Šarík
Hoofdadres: http://www.lesy.sk
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/11/2016 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

77200000 - Bosbouwdiensten

77211000 - Diensten in verband met houtwinning

77210000 - Houtwinning

77230000 - Diensten in verband met bosbouw

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
755,098.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
755,088.96 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Di Mihálik, s.r.o.
Postadres: Jesenského 1089/11
Stad: Žilina
Postcode: 010 01
Land: SVK

Officiële naam: Eurolesy s.r.o.
Postadres: Nálepkova 7
Stad: Brezno
Postcode: 977 01
Land: SVK

Officiële naam: Leslan s.r.o.
Postadres: Vyšovec 58/19
Stad: Selce
Postcode: 976 11
Land: SVK

Officiële naam: Lesné práce s.r.o.
Postadres: Ondrej nad Hronom 451
Stad: Brusno
Postcode: 976 62
Land: SVK

Officiële naam: Bodor, s.r.o.
Postadres: Do uhliska 428/2
Stad: Ružomberok
Postcode: 034 03
Land: SVK

Officiële naam: Kútik DKD s.r.o.
Postadres: Za štadiónom 705/5
Stad: Nemecká
Postcode: 976 97
Land: SVK

Officiële naam: Forestra s.r.o.
Postadres: Lesnícka 79
Stad: Horné Srnie
Postcode: 914 42
Land: SVK

Officiële naam: K.K. Ťažby s.r.o.
Postadres: Lichardova 21
Stad: Slovenská Ľupča
Postcode: 976 13
Land: SVK

Officiële naam: Radoslav Gavalda
Postadres: Pod Babou 101/28
Stad: Poniky
Postcode: 976 33
Land: SVK

Officiële naam: DR Drevo s.r.o.
Postadres: Skubínska cesta 86
Stad: Banská Bystrica
Postcode: 974 09
Land: SVK

Officiële naam: Jozef Karas
Postadres: Liesek 825
Stad: Liesek
Postcode: 027 12
Land: SVK

Officiële naam: Družstvo Slovakia
Postadres: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Stad: Zvolen
Postcode: 976 01
Land: SVK
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.