Publications Office of the EU
Raamovereenkomst voor de levering van reserveonderdelen voor alcoholanalysatoren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Raamovereenkomst voor de levering van reserveonderdelen voor alcoholanalysatoren

  • Gepubliceerd
    30/09/2025
  • Uiterste termijn
    31/10/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    31/10/2025
  • Gunning
    27/11/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
31711500 Delen van elektronische componenten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,444,880.50 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
4267060_2025_PAAPD1569933
Beschrijving

De aanbestedende dienst is voornemens raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van reserveonderdelen voor alcoholanalysatoren. Momenteel is er op het niveau van D.A.L.I. voor reserveonderdelen voor alcoholanalysatoren in verlopen alveolaire lucht een raamovereenkomst van kracht tot en met 19.10.2025. In dit verband overweegt de aanbestedende dienst raamovereenkomsten te sluiten voor alle drie de percelen. De kaderovereenkomsten hebben een geldigheidsduur van 15 maanden en treden in werking na ondertekening door beide partijen, maar niet eerder dan 20.10.2025. Aantal dagen tot wanneer om verduidelijking kan worden verzocht vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen – 18 dagen. Latere contracten zullen worden gesloten zonder hernieuwde oproep tot mededinging tussen ondernemers die de raamovereenkomst hebben ondertekend. De aanbestedende dienst beantwoordt alle verzoeken om verduidelijking/aanvullende informatie eenmaal, op de elfde dag vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen voor de gevraagde verduidelijkingen, binnen de in deel I.3 Mededeling van het inlichtingenblad vermelde termijn. De RON-waarden exclusief btw van de grootste opeenvolgende contracten zijn: Perceel 1: 8 242,53 RON, exclusief btw; Perceel 2: 112 936,80 RON exclusief btw; Perceel 3: 49 036,89 RON exclusief btw; Frequentie van de te sluiten latere contracten: een follow-up contract om de 3 maanden.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/10/2025 14:00
Plaats van uitvoering
CPV-code
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.