Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Farmaceutische producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Łódź: Farmaceutische producten

  • Gepubliceerd
    22/02/2014
  • Uiterste termijn
    02/04/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    02/04/2014
  • Gunning
    29/09/2014
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,671,202.80 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,591,593.84 PLN
Referentienummer inschrijving
25/ZP/14
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/04/2014 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,671,202.80 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
1,591,593.84 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Komtur Polska Sp. z o.o.
Postadres: ul. Puławska 405a
Stad: Warszawa
Postcode: 02-801
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.