Publications Office of the EU
Spanje-Palma: Verzekeringen voor motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Palma: Verzekeringen voor motorvoertuigen

  • Gepubliceerd
    23/06/2018
  • Uiterste termijn
    20/07/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    06/08/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES53 Illes Balears
Locatie van de koper
NUTS code: ES53 Illes Balears
Sector (CPV)
66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
837,568.75 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
CC 1/2018 AM
Beschrijving

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Nationaal registratienummer: S0711001H
Postadres: C/ Palau Reial, 17
Stad: Palma
NUTS-code: ES53
Postcode: 07001
Land: ESP
Contactpersoon: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Hoofdadres: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/08/2018 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
837,568.75 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.