Publications Office of the EU
Münster, ombouw York, bouw basisschool met sporthal; parket - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Münster, ombouw York, bouw basisschool met sporthal; parket

  • Gepubliceerd
    09/09/2024
  • Uiterste termijn
    30/09/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    30/09/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45432113 Leggen van parketvloeren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
ZV24-123
Beschrijving

NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH is verantwoordelijk voor de conversies van de York en Oxford kazerne als beheerders van de stad Münster. De bestelling wordt geplaatst namens NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH en namens de stad Münster. De opdrachtgever NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH is van plan - trustee voor de stad Münster - om de bouw van een 4-gangen basisschool met inbegrip van een 2-gangen sporthal op de voormalige kazerne gebied York in Münster Gremmendorf uit te voeren. Op het terrein van de voormalige luchtnieuwskazerne worden ongeveer 1.800 nieuwe wooneenheden gebouwd op een oppervlakte van ongeveer 50 hectare. Tegelijkertijd zijn er tal van sociale infrastructuurfaciliteiten gepland op de site.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/09/2024 10:00
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.