Publications Office of the EU
Isolerende pieken om vogellandingen op elektriciteitsinfrastructuur te voorkomen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Isolerende pieken om vogellandingen op elektriciteitsinfrastructuur te voorkomen

  • Gepubliceerd
    12/08/2025
  • Uiterste termijn
    05/09/2025
  • Geannuleerd
    27/11/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Geannuleerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Sector (CPV)
31650000 Isolerende fittings
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
104,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
43-M-345/25
Beschrijving

Isolerende pieken om vogellandingen op elektriciteitsinfrastructuur te voorkomen

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/09/2025 10:00
Gunningsmethode
Cijena ponude
Geraamde waarde
104,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.