Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren

  • Gepubliceerd
    16/05/2015
  • Uiterste termijn
    07/07/2015
  • Gunning
    05/08/2015
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Biuro Ochrony Rządu
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
34300000 Onderdelen en toebehoren voor voertuigen en motoren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
695,121.95 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
855,000.00 PLN
Referentienummer inschrijving
12/2015/ZP
Beschrijving

Dostawa pełnego asortymentu oryginalnych, fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów marki Land Rover Discovery 3, Land Rover Discovery 4, Land Rover Range Rover zgodnie z wymaganiami określonymi w SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Biuro Ochrony Rządu, Kancelaria Ogólna, Budynek nr 1, część B, pokój nr 7
Postadres: ul. Podchorążych 38
Stad: Warszawa
Postcode: 00-463
Land: POL
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
695,121.95 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
855,000.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: TEAM Marek Pasierbski Sp. z o.o.
Postadres: ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego 41
Stad: Wrocław
Postcode: 52-219
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.