Publications Office of the EU
Duitsland-Baden-Baden: Computeruitrusting en -benodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Baden-Baden: Computeruitrusting en -benodigdheden

  • Gepubliceerd
    12/05/2021
  • Uiterste termijn
    07/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    08/06/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Südwestrundfunk
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Locatie van de koper
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Sector (CPV)
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,200,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
EU-I/T 1/2021
Beschrijving

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Südwestrundfunk
Postadres: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Stad: Baden-Baden
NUTS-code: DE121
Postcode: 76530
Land: DEU
Hoofdadres: www.swr.de
Elektronisch via:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/06/2021 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,200,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.