Publications Office of the EU
Italië-Rome: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning

  • Gepubliceerd
    27/12/2022
  • Uiterste termijn
    15/02/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    21/02/2023
  • Gunning
    28/09/2023
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITI45 Frosinone
Sector (CPV)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
744,086.65 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
627,248.58 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.acquistinretepa.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/02/2023 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
744,086.65 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
627,248.58 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Sidoti Engineering SRL
Postadres:
Stad: Albano Laziale
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.