Publications Office of the EU
Polen-Toruń: Desktop computers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Toruń: Desktop computers

  • Gepubliceerd
    20/04/2013
  • Uiterste termijn
    28/05/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    28/05/2013
  • Gunning
    06/06/2013
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
30213300 Desktop computers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
217,062.37 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
215,804.00 PLN
Referentienummer inschrijving
ZP-034/2013
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Dostawa sprzętu komputerowego obejmuje komputery stacjonarne, notebooki, monitory i inne podzespoły elektroniczne wraz z instalacją w jednostkach Zamawiającego zlokalizowanych na terenie Torunia.
Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Dział Aparatury Naukowej
Postadres: ul. Gagarina 11, pok. 418
Stad: Toruń
Postcode: 87-100
Land: POL
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/05/2013 10:30
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
217,062.37 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
215,804.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Exon Computer Systems A. Jassowicz Sp. komandytowa
Postadres: ul. Widok 16
Stad: Toruń
Postcode: 87-100
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.