Publications Office of the EU
Frankrijk-Brest: Instrumenten voor de hydrografie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Brest: Instrumenten voor de hydrografie

  • Gunning
    17/04/2015
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
EPA SHOM
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRH02 Finistère
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
38292000 Instrumenten voor de hydrografie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
400,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
15PA12
Beschrijving

Acquisition de valises intégrées SDHM V3.1, d'accessoires et de rechanges.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
400,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Actris
Postadres: 24 rue Victor Grignard Guipavas, BP 30103
Stad: Brest
Postcode: 29803
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.