Publications Office of the EU
Zweden-Falun: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Zweden-Falun: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning

  • Gepubliceerd
    30/06/2018
  • Uiterste termijn
    29/08/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    30/08/2018
  • Gunning
    05/11/2018
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Colligio AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE11 Stockholm
Locatie van de koper
NUTS code: SE11 Stockholm
Sector (CPV)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,370.00 SEK
Referentienummer inschrijving
TK 18.072
Beschrijving

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/08/2018 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
4,370.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Ramböll Sverige AB
Postadres:
Stad: Stockholm
Postcode:
Land: SWE

Officiële naam: SWECO Society AB
Postadres:
Stad: Stockholm
Postcode:
Land: SWE

Officiële naam: Trivector Traffic AB
Postadres:
Stad: Stockholm
Postcode:
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.