Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Farmaceutische producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Farmaceutische producten

  • Gepubliceerd
    27/09/2018
  • Uiterste termijn
    06/11/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    06/11/2018
  • Gunning
    31/12/2018
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
527,122.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
526,300.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
DZP.262.130.2018
Beschrijving

Dostawa klejów chirurgicznych - 5 pakietów. Szczegółowy opis asortymentowo - ilościowy zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny (SP CSK)
Postadres: ul. Banacha 1A
Stad: Warszawa
NUTS-code: PL911
Postcode: 02-097
Land: POL
Contactpersoon: Joanna Stradomska, Dział Zamówień Publicznych, parter, blok B, pok. 3
Hoofdadres: http://spcsk.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/11/2018 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.