Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Gepubliceerd
    22/02/2024
  • Uiterste termijn
    25/03/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    25/03/2024
  • Gunning
    18/04/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL636 Słupski
Sector (CPV)
24110000 Industriële gassen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,836,267.70 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,564,453.00 PLN
Referentienummer inschrijving
13/PN.2024
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/03/2024 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Cena
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
2,836,267.70 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
2,564,453.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Messer Polska sp. z o. o.
Postadres:
Stad: Chorzów
Postcode: 41-503
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.