Publications Office of the EU
Nederland-Leiden: Ambulances - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederland-Leiden: Ambulances

  • Gepubliceerd
    06/09/2022
  • Uiterste termijn
    07/10/2022
  • Gunning
    23/01/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL Nederland
Locatie van de koper
NUTS code: NL Nederland
Sector (CPV)
34114121 Ambulances
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
826,250.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Z/22/005764
Beschrijving

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Nationaal registratienummer: 11998501
Postadres: Parmentierweg 49
Stad: Leiden
NUTS-code: NL
Postcode: 2316 ZV
Land: NLD
Contactpersoon: Laurens Rorive
Hoofdadres: http://www.rdoghm.nl
Elektronisch via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
826,250.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Visser B.V.
Postadres: Brailleweg 7
Stad: LEEUWARDEN
Postcode: 8912BL
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.