Publications Office of the EU
Frankrijk-Laval: Dienstverlening door ingenieurs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Laval: Dienstverlening door ingenieurs

  • Gepubliceerd
    21/10/2022
  • Uiterste termijn
    24/11/2022
  • Gunning
    26/12/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
laval Agglomération
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRG03 Mayenne
Locatie van de koper
NUTS code: FRG03 Mayenne
Sector (CPV)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
319,534.00 EUR
Referentienummer inschrijving
22-121
Beschrijving

schéma directeur d'eau potable de Laval Agglomération

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: laval Agglomération
Postadres: 1 Place du Général Ferrié, CS 60809
Stad: Laval Cedex
NUTS-code: FRG03
Postcode: 53008
Land: FRA
Hoofdadres: http://www.agglo-laval.fr
Elektronisch via:
https://agglo-laval.achatpublic.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
319,534.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: irh Ingénierie
Postadres: 8 rue Olivier de Serres CS 37289
Stad: Beaucouze
Postcode: 49072
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.