Publications Office of the EU
Duitsland-Wetzlar: Speciale software voor de industrie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Wetzlar: Speciale software voor de industrie

  • Gepubliceerd
    04/04/2022
  • Uiterste termijn
    02/05/2022
  • Geannuleerd
    06/05/2022
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Locatie van de koper
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Sector (CPV)
48100000 Speciale software voor de industrie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
025.22E1010010100.84
Beschrijving

Einführung einer neuen Fachsoftware zur Abwicklung aller Aufgaben der Abteilung Bauen und Wohnen der Kreisverwaltung des Lahn-Dill-Kreises

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
www.had.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.