Publications Office of the EU
Spanje-Leganés: Diensten voor kleuteronderwijs - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Spanje-Leganés: Diensten voor kleuteronderwijs

  • Gepubliceerd
    13/11/2023
  • Uiterste termijn
    19/12/2023
  • Gunning
    18/09/2024
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
80110000 Diensten voor kleuteronderwijs
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,382,271.30 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,160,295.10 EUR
Referentienummer inschrijving
0153/2022
Beschrijving

Educatieve Dienst van de Early Childhood School Eerste Stappen

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Nationaal registratienummer: P2807400C
Postadres: Plaza Mayor
Stad: Leganés
NUTS-code: ES300
Postcode: 28911
Land: ESP
Contactpersoon: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

80110000 - Diensten voor kleuteronderwijs

85000000 - Gezondheidszorg en maatschappelijk werk

85300000 - Maatschappelijke en aanverwante diensten

85310000 - Maatschappelijke diensten

Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
2,382,271.30 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,160,295.10 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: BABYTECA SL
Postadres:
Stad: LEGANES
Postcode: 28919
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.